«Народний контроль» пропонує обирати депутатів максимум на два терміни, – Добродомов

Потрібно постійно оновлювати Раду молодими та якісними політиками, тому потрібно обмежити перебування на посаді народного депутата до двох термінів підряд та скорочення кількості депутатів у Верховній Раді з 450 до 300.

Про це заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов під час зустрічі з черкащанами.

«Ми підготували проект Закону змін до Конституції України, яким пропонуємо обирати народних депутатів максимум на два терміни підряд. Також пропонуємо скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300. Це — реальний шлях до очищення влади. Старі політики монополізували все: у них гроші, вплив. Як молодь має йти до влади? Ми хочемо розчистити шлях новим політикам», – наголосив він.

Добродомов додав, що в нас є такі депутати, які по 20 років сидять у парламенті й ці 20 років отримують депутатську зарплату. А потім ми бачимо в їхніх деклараціях мільйонні статки, дорогі маєтки та коштовності.

«Саме тому ми вимагаємо обмежити перебування депутата у парламенті до двох каденцій. Це допоможе системно оновлювати склад Верховної Ради та бачити молоді обличчя в політиці. Закликаю колег-депутатів не ігнорувати цю ініціативу, адже це є справжня реформа парламенту, яку пропонують люди», – підкреслив нардеп.