«Народний контроль» пропонує обирати нардепів максимум на два терміни, – блог Дмитра Добродомова

Ми виступаємо за обмеження перебування на посаді народного депутата до двох термінів підряд та скорочення кількості депутатів у Верховній Раді з 450 до 300.

За останні кілька тижнів відвідав 7 областей України. Я зустрічаюся з людьми, аби почути їхню думку, що потрібно змінити в країні та представляю Антикризовий план «Народного контролю», який, по суті, є покроковим планом подолання бідності в країні. Попри глибоку економічну кризу люди обурені політичною ситуацією в країні. Практично на кожній зустрічі лунають пропозиції щодо зменшення кількості депутатів у Верховній Раді та обмеження перебування на посаді народного депутата.

«Народний контроль» підготував проект Закону змін до Конституції України, яким пропонуємо обирати народних депутатів максимум на два терміни. У нас є такі депутати, які по 20 років сидять в парламенті й ці 20 років отримують депутатську зарплату. А потім ми бачимо в їхніх деклараціях мільйонні статки, дорогі маєтки та коштовності. Саме тому ми вимагаємо обмежити кількість перебування депутата у парламенті до двох каденцій. Це допоможе системно оновлювати склад Верховної Ради та бачити молоді обличчя в політиці.

Також ми пропонуємо скоротити кількість депутатів Верховної Ради з 450 до 300 осіб. Нинішня кількість депутатів довела свою неефективність, а витрати на утримування Ради ростуть з року в рік. Лише на 2018 рік уряд закладає 1,7 млрд на обслуговування депутатів парламенту. Хіба в нас немає галузей, де ці гроші потрібні більше?

Відповідний законопроект уже підготовлено нашою командою і розпочинаємо збір підписів для його реєстрації. Для цього потрібно 150 підписів. Закликаю колег-депутатів не ігнорувати цю ініціативу, адже це є справжня реформа парламенту, яку пропонують люди.

Ми обов’язково оприлюднимо список депутатів, які підписалися під проектом цього Закону!