«Народний контроль» пропонує обирати нардепів максимум на два терміни

У Раді почали збирати підписи під конституційним поданням щодо обмеження перебування на посаді народного депутата до двох термінів підряд та скорочення кількості депутатів у Верховній Раді з 450 до 300.

Про це повідомив автор подання, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов в ефірі телеканалу NewsONE.

«За останні кілька тижнів відвідав 9 областей України. Запитую людей, коли вони бачили останній раз своїх депутатів-мажоритарників. Не бачать по 3 роки. «Народний контроль» підготував проект Закону змін до Конституції України, яким пропонуємо обирати народних депутатів максимум на два терміни підряд. Також пропонуємо скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300», – наголосив він.

Добродомов додав, що в нас є такі депутати, які по 20 років сидять в парламенті й ці 20 років отримують депутатську зарплату. А потім ми бачимо в їхніх деклараціях мільйонні статки, дорогі маєтки та коштовності.

«Саме тому ми вимагаємо обмежити кількість перебування депутата у парламенті до двох каденцій. Це допоможе системно оновлювати склад Верховної Ради та бачити молоді обличчя в політиці. Закликаю колег-депутатів не ігнорувати цю ініціативу, адже це є справжня реформа парламенту, яку пропонують люди», – підкреслив нардеп.