«Народний контроль» пропонує ввести податкові канікули для малого і середнього бізнесу, – Добродомов

Для дерегуляції бізнесу необхідно на три роки звільнити від частини податків дрібних підприємців.

Про це під час зустрічі з підприємцями Прикарпаття у Івано-Франківську заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов.

«У провідних країнах світу малий та середній бізнес переважає за чисельністю та обсягами виробництва. Натомість Україна має майже мертву економіку та спостерігає за повною блокадою малого та середнього бізнесу, який влада заганяє у тінь. Через ганебні податки уряду закрилися сотні тисяч приватних підприємств. Політика влади не лише нищить бізнес, а й спустошує державний бюджет», – зазначив нардеп.

Він додав, що «Народний контроль» розробив Антикризовий план, який має механізми відновлення економіки.

«Зокрема, внести зміни у податкове законодавство, аби підприємців першої та другої групи звільняли від податку на прибуток до 2020 року. Ми мусимо вносити нові ініціативи та зробити максимально можливою співпрацю підприємців з парламентарями, представниками влади, громадськими організаціями та активістами. Адже малі та середні підприємства можуть забезпечити гнучкість та стійкість економічної системи та наблизити її до потреб конкретних споживачів. І найголовніше – виконати важливу соціальну роль: надати робочі місця та забезпечити людей гідними зарплатами», – наголосив Добродомов.