«Народний контроль» пропонує скоротити кількість депутатів у Верховній Раді з 450 до 300

Також партія «Народний контроль» виступає за обмеження перебування на посаді народного депутата до двох термінів підряд.

Про це на зустрічі з хмельничанами заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Народний контроль» підготував проект Закону змін до Конституції України, яким пропонуємо обирати народних депутатів максимум на два терміни. У нас є такі депутати, які по 20 років сидять в парламенті й ці 20 років отримують депутатську зарплату. А потім ми бачимо в їхніх деклараціях мільйонні статки, дорогі маєтки та коштовності. Також ми пропонуємо скоротити кількість депутатів Верховної Ради з 450 до 300 осіб. Нинішня кількість депутатів довела свою неефективність, а витрати на утримування Ради ростуть з року в рік», – розповів нардеп.

У рамках робочого візиту до Хмельницького Добродомов представив містянам Антикризовий план «Народного контролю»

«Ця влада не може створити робочі місця, а ця спроможність – основна ознака сильної економіки. Сьогодні дивлюся на проект держбюджету на 2018 рік, влада піднімає витрати на свою підтримку (витрати на обслуговування Президента хочуть підняти ще на мільярд, – ред.). Потрібно насамперед підвищити зарплати вчителям і лікарям, підняти пенсії, а вже тоді говорити про чиновників. Саме тому «Народний контроль» підготував план виходу України з кризи. У плані зазначено ряд реформ, зокрема економічна – відновлення українських заводів, що призведе до створення робочих місць», – наголосив він.