«Народний контроль» пропонує забирати мандати у депутатів-прогульників, – Добродомов

Потрібно скоротити кількість ВРУ з 450 до 300 депутатів та обмежити перебування на посаді народного депутата до двох термінів поспіль.
Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі своєї авторської програми «Ми зможемо!» на «4 каналі».

««Народний контроль» підготував проект Закону змін до Конституції України, яким пропонуємо обирати народних депутатів максимум на два терміни. У нас є такі депутати, які по 20 років сидять у парламенті й ці 20 років отримують депутатську зарплату. А потім ми бачимо в їхніх деклараціях мільйонні статки, дорогі маєтки та коштовності. Також ми пропонуємо скоротити кількість депутатів Верховної Ради з 450 до 300 осіб», – розповів нардеп.

Добродомов переконаний, що нинішня кількість депутатів довела свою неефективність, а витрати на утримування Ради ростуть з року в рік

«Наступний пункт парламентської реформи «Народного контролю» – це позбавлення депутатів-прогульників мандатів. Ми пропонуємо забирати мандати в нардепів, які протягом сесії прогуляли половину і більше засідань без поважних причин», – зауважив він.