«Народний контроль» пропонував альтернативну медичну реформу, – Добродомов

Під час голосування за так звану медреформу Супрун, ми наполягали на розгляді альтернативного пакету законопроектів, який підготував наш однопартієць Олег Мусій, але керівництво ВРУ навіть не виставило його на обговорення.
Про це під час візиту до міської лікарні Чернівців розповів народний депутат, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов.

«Народний контроль» наголошує на тому, що реформа медицини потрібна, але не так, як, подає влада. Наша основна вимога – кожен повинен мати доступ до безкоштовної медицини. Таку альтернативну реформу підготував Олег Мусій, проте її навіть не розглянули. Адже потрібно було протягнути псевдо реформу Супрун, яка забрала гроші з лікарень на місцях. Я зараз відвідую різні регіони країни і як пацієнти, так і лікарі кажуть – грошей немає», – наголосив нардеп.

Добродомов додав, що «Народний контроль» подавав пропозиції до бюджету, аби повернути гроші місцевим лікарням.

«Ми пропонували повернути оплату медичної субвенції з держбюджету, як це гарантує Конституція. А влада переклала ці видатки на місця. Це великі гроші для місцевих бюджетів. Вони не в змозі потягнути ці видатки.Тому ми звернулися до Конституційного суду, аби визнати такі зміни незаконними», – сказав він.