«Народний контроль» пропонував альтернативну медреформу, – Добродомов

Під час голосування за так звану медреформу Супрун, ми наполягали на розгляді альтернативного пакету законопроектів, але керівництво ВРУ навіть не виставило його на обговорення.

Про це під час зустрічі з колективом Тлумацької центральної лікарні, що на Івано-Франківщині, розповів кандидат у президенти, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов.

«Народний контроль» наголошує на тому, що реформа медицини потрібна, але не так, як подає влада. Наша основна вимога – кожен повинен мати доступ до безкоштовної медицини. Таку альтернативну реформу підготував Олег Мусій, проте її навіть не розглянули. Адже потрібно було протягнути псевдореформу Супрун, яка забрала гроші з лікарень на місцях. Я зараз відвідую різні регіони країни і як пацієнти, так і лікарі кажуть – грошей немає», – наголосив нардеп.

Добродомов додав, що неможливо провести реформу охорони здоров’я без грошей.

«Потрібно заробляти гроші. Відновлювати економіку. А це можна зробити лише шляхом інвестицій у власні підприємства. Створення нових підприємств, а це — нові робочі місця, ось можливість відновити економіку. Ми пропонуємо низку економічних програм. Зокрема «Український автобус» на базі Львівського автобусного заводу. У нас найкращі транспортні літаки у світі, чому ми не інвестуємо власні гроші в АН? Відновивши власну економіку ми зможемо заробити гроші, а з ними — провести справжні соціальні реформи, зокрeма і медичну», – сказав він.