«Народний контроль» просить Луцьку міськраду сформувати базу скверів міста

За останні два роки міська рада прийняла чимало рішень, якими визначила межі скверів у різних районах міста. Утім, за цим напрямком бракує загальнодоступного впорядкованого переліку чи реєстру зелених зон, яким наданий статус скверу.

Про це йшлося у депутатському запиті члена фракції «Народний контроль» Олександра Лазуки, який він озвучив під час засідання сесії 26 квітня.

Він зазначив, що наприкінці минулого року Луцька міська рада затвердила Програму розвитку та благоустрою парків та скверів, інших озеленених територій міста Луцька на 2017-2018 роки. Також облаштування скверів і інших зелених зон винесено, як один із пріоритетів цьогорічного міського конкурсу громадських ініціатив.

Проте, наголосив Олександр Лазука, на офіційному сайті міської ради немає систематизованої інформації про перелік та реєстр зелених зон. Він додав, що і водночас немає відповідних вказівників чи інформаційних табличок й біля самих зелених зон, тобто на місцевості ці зони ніяким чином не позначені.

Тому депутат просить підготувати інформацію про перелік парків, скверів та інших озеленених територій міста, в тому числі їх назви, місце розташування, адреси, площі та графічне зображення на місцевості, розмістити відповідну інформацію в окремому розділі на офіційному веб-сайті міської ради та виготовити та розмістити інформаційні таблички біля парків та скверів міста.