«Народний контроль» просить львів’ян повідомляти про факти корупції у Міграційній службі

Державна міграційна служба після подій Революції Гідності отримала запит на оновлення своєї структури та методів роботи.

У лютому минає два роки з трагічних подій на Майдані і найкращим вшануванням пам’яті Героїв Небесної сотні стали би якісні реформи в органах влади. На жаль, ДМС Львівщини провели хіба «косметичні» зміни, натомість, обурення серед громадян, котрі хочуть оформити біометричні паспорти, зростає в геометричній прогресії.

«Народний контроль» вимагає відкритих конкурсів на керівні посади ДМС у Львівській області –  на кшталт тих, які провели в управлінні юстиції. Тоді  область отримала молоду  команду професіоналів з якісно новими підходами до організації роботи.

Ми переконані, лише таке рішення приведе до реформ в органах ДМС на місцях. Окрім того, ми закликаємо громадян не реагувати на провокації, що спонукають до «побутової корупції».

Якщо Ви зіткнулися з корупцією в ДМС у Вашому місті звертайтесь на «Гарячу лінію «Народного контролю»  – 0-800-502-945 або пишіть на електронну адресу presscontrollviv@gmail.com .

Долучайтесь до лав «Антикорупційної гвардії» та змінюймо країну разом!