«Народний Контроль» прослідкує, щоби підвал привели до ладу швидко

У підвалі будинку по вулиці Маршала Конєва 12 корпус 3 повсюди павутиння, пліснява, а на стінах поселилися слимаки. У мешканців першого поверху від надмірної вологості з’явилася пліснява на стінах. Вони зверталися до комунальників та марно. Зрештою, за допомогою звернулися до Народного контролю.

Пані Раїса показує свої стіни, починаючи від підлоги – шпалери усі в плісняві. Говорить, що коли волого, то дуже неприємний запах стоїть в квартирі. Неодноразово зверталася до комунальників. Ті прийшли, але нічого не зробили.

«Слюсарі подивилися стояк, сказали, що тече вода по стінах і скільки часу вона тече сказати важко.» – говорить Раїса Олександрівна.

У підвал заходить знімальна група Народного контролю, подивитися у чому причина. Там  волого, є пліснява, павутиння та слимаки, але води немає.

У житлово-експлуатаційній конторі, куди пішли журналісти Народного контролю, кажуть, що пліснява з’явилася, бо текла труба. Нині її замінили.

«Мешканці повинні просто систематично відкривати підвал та просушувати його. Там дійсно було протікання, проблеми полягали в полагодженні, тому мусили міняти трубу.» – говорить начальник ОЖБК та обіцяє, що у разі надзвичайної ситуації підвал приведуть до ладу швидко.

Пані Раїсі залишається лише відкривати двері підвалу та просушувати його аби пліснява в її квартирі зникла.

«Народний Контроль» прослідкує, щоби  підвал привели до ладу швидко