«Народний Контроль» простежить, щоб в Уряді прислухалися до прикарпатців

Кількість бажаючих отримати субсидію цього річ зросла в рази. Люди кажуть: після різкого здорожчання комунальних послуг економити доводиться на всьому. Тому сумлінно відстоюють черги за комунальними пільгами.

Працівники департаменту соціальної політики МВК Івано-Франківської міської ради кажуть, що заявники зможуть отримати субсидії не раніше кінця червня-початку липня. Скаржаться на застарілу техніку.

Пані Ольга допомагає матері виборювати комунальні пільги . Жінка бажає урядовцям хоча б місяць пожити на пенсію.

«Пенсія 1200 і на ліки ідуть мінімум 1200. Всі хворіють , а як вони будуть виживати я не знаю», – бідкається жінка.

Хто не встигне отримати субсидії зараз, з осені клопоту матимуть більше.  Окрім зазначених документів, додатково надаватимуть вже й довідки про доходи.

«Якщо людина хоче призначати субсидію з слідуючого опалювального періоду , тобто з першого жовтня по 30 квітня , тоді людина має прийти , принести на руки заяву і декларацію і тоді долучити туда доходи за попередніх півроку», – пояснює Олександра Заклинська , директор департаменту соціальної політики МВК Івано-Франківської міської ради.

Та субсидії доступні навіть не всім пенсіонерам. Ірина Василівна сама мешкає на окраїні Франківська  у чотирьохкімнатній квартирі. Та отримати субсидії не може. Троє дітей живуть нарізно та й досі прописані в батьківській оселі. Жінка готова на продаж житла та в цей час покупцІв обмаль. Бідкається на урядову політику.

«Плювати на народ свій, який вас обирав, – нарікає вона на урядовців. – Як людина не має звідки взяти , то що робити? Я ні вкрасти не можу, бо не крала за ціле життя , бо це гріх. Сподіватися кожного разу іду. А що робити? Звідки брати? І дітям так не можу сісти на шию».

Чи  прислухаються в Уряді до громади та чи удосконалять систему соціального захисту “Народний Контроль” відстежуватиме і надалі.