DSC01091

«Народний контроль» проведе власне розслідування у справі побиття Воловодюка (+фото)

У Вінниці відбулась прес-конференція представників «Народного контролю» щодо побиття лідера обласного осередку партії Володимира Воловодюка.

Член депутатської групи «Народний контроль» у ВРУ Андрій Антонищак розповів про деталі зустрічей із правоохоронцями міста.

«Ми розглядаємо справу, як замах на життя Воловодюка. На нашу вимогу керівник обласного управління Нацполіції Юрій Педос виставив цілодобову озброєну охорону біля палати Володимира. Педос проінформував нас про стан розгляду провадження. Можу сказати, що обласне керівництво поліції зацікавлене у найшвидшому розкритті справи. Проте я не можу сказати те ж саме про керівників поліції міста», – зазначив нардеп.

Лідер молодіжної організації «Народний контроль» Андрій Ткачук наголосив, що це вже не перший випадок тиску на партію.

«По всій Україні нас переслідують за нашу принципову політичну позицію. Торік на Тернопільщині вбили депутата Кременецької міськради від «Народного контролю» Віталія Ващенка. Суд триває, а замовників шукають і досі. Очільнику «Народного контролю» в Донецькій області Тимуру Сбєжнєву постійно погрожують фізичною розправою за його активну громадську діяльність та принципову політичну позицію осередку», – заявив Ткачук.

Голова міської організації парті «Народний контроль» Ольга Маліновська додала, що таким чином активістів не залякати і журналісти робитимуть ще гостріші розслідування.

«Удар по голові Воловодюку, це удар по головам усіх вінничан. Таким чином нас всіх просто хочуть залякати. Та я запевняю, що у них це не вийде. Ми чекаємо результатів розслідування справи, і ми будемо надалі відстоювати наші принципи», – підсумувала Маліновська.

Додамо, що за результатами поїздки «Народний контроль» підготував ряд депутатських запитів щодо нападу на Воловодюка та роботи правоохоронних органів міста.

DSC01109

DSC01101

DSC01130

DSC01116