«Народний контроль» провів брифінг щодо розкрадання бюджетних коштів

24 травня в стінах редакції газети «Новий день» відбулося засідання круглого столу за ініціативи херсонського осередку «Народного контролю». На заході висвітлили головну проблему недавніх розслідувань. Справа стосується дитячого садка «Казка», який розташований в селі Козачі Лагері. Безкарно голова сільської ради Гурін О.О. з його соратниками розкрадають бюджетні кошти. За нашими попередніми розрахунками, вкрадено більше як 2,5 млн гривень. Справа застигла на місці, а прокуратура та слідчі і не думають давати справі хід.

На брифінгу були присутні: керівництво Олешківської районної ради, представники організації «Козацька варта», представник прокуратури та представники видавництв «Гривня», «Наш Херсон» та телеканал «Херсон Плюс». Але, на жаль, депутат Верховної Ради України Негой Ф., представники Держаудитслужби в Херсонській області та представники Козачелагерської селищної ради вирішили проігнорувати запрошення. Це означає одне, що всіх цих людей поєднує покривання розкрадених коштів.

«Ми намагаємося достукатись до органів влади, щодо того, що зовсім закрили очі на розкрадання державних коштів у великих масштабах. Ми на власні очі бачимо безкарність підлих, брехливих чиновників, які просто уникають відповідальності, і тому разом з небайдужою громадськістю ми будемо звертатися до президента України і до генерального прокурора, щоб вони взяли під свій контроль розслідування та покарання причетних до розкрадання великих коштів при ремонті дитячого садка «Казка», – розповів голова херсонського осередку «Народного контролю» Валерій Гурківський.

Представник прокуратури Ярош Я.Г. не дав чіткої відповіді щодо проведення даного слідства, натомість намагався відхилитися від питань заученими фразами та не захотів почути вимоги громадськості щодо прискорення та ретельного розслідування справи. На цьому брифінгу представник прокуратури запросив представників «Народного контролю»  та громадськість зустрітися через тиждень для ознайомлення з актом перевірки Держаудитслужби та визначення подальших кроків у розслідуванні.