«Народний контроль» шукає власника захаращеної ділянки у Нововолинську

Біля Нововолинського автовокзалу – захаращена територія.  Ділянка простоює вже декілька років.

Приїхавши до Нововолинська, одразу видно «райський куточок» біля автостанції. Мешканці міста розповідають – раніше на місці цих «джунглів» була громадська вбиральня.

«Тут був підземний туалет, але хтось викупив наділ, вбиральню розібрав, а блоки тут поскладав, і так воно й стоїть по сьогоднішній день», – розповіла мешканка Нововолинська Надія.

«Це нікого не влаштовує, і ніякого естетичного вигляду це не має, тим більше у місці, куди до міста з’їжджаються люди», – додає містянка Людмила.

Окрім того, люди просто не знають, хто стоїть за закинутим будівництвом. Про те, хто і що будує біля Нововолинського автовокзалу, журналістам «Народного контролю» не розповіли навіть у міській раді. Чиновники кажуть – у таких випадках не мають на власників ніякого впливу.

«Ми не маємо повноважень, щоб зобов’язати підприємця навести там лад», – сказав журналістам перший заступник Нововолинського міського голови Андрій Сторонський.

Активісти «Народного контролю» у Нововолинську в свою чергу обіцяють розібратися в ситуації. Вони підготували відповідне звернення до обласної державної архітектурно-будівельної інспекції, яке вже передали на розгляд до приймальні начальника установи.