«Народний контроль» Тернопільщини проти виборів за законом Януковича

Тернопільська обласна організація «Народного контролю» підтримує всеукраїнську акцію «Ні!» виборам за законом Януковича!».

«Пропорційна система з відкритими регіональними списками ефективна тому, що до Верховної Ради зможуть потрапити люди, котрі насправді працюватимуть у своїх округах і яким виборці будуть довіряти. Така система сприятиме здоровій політичній конкуренції, унеможливить продаж місць у виборчих списках. Якщо ініційовані зміни у виборчій системі відбудуться, то на найближчих виборах до Верховної Ради люди віддаватимуть голоси як за партію, так і за ту чи іншу людину в цій партії. Округів буде всього 27, тому підкупити виборців стане непросто», — коментує голова обласної організації «Народного контролю» Володимир Швайка.

До того ж партії будуть змушені залучати до виборів своїх людей із регіонів, котрі здобули серед електорату не купований, а реальний авторитет. Отже, на політичній арені України, й у парламенті зокрема, з’являться нові постаті з новим баченням розвитку держави. Тож «народноконтролівці» просять усіх небайдужих до долі України людей долучитися до акції «Ні!» виборам за законом Януковича!», що відбудеться 17 травня під Верховною Радою в Києві.