“Народний Контроль” відстоює автобусне питання мешканців Помічної

У спальні райони міста не ходить громадський транспорт, люди вимушені 4 км долати пішки, викликати таксі, їхати власними автівками або на велосипеді. 
Автобуси у Помічній перестали курсувати після нового року. Пенсіонери та люди з вадами обурені. Кажуть, що їх кинули напризволяще. Місцеві жителі говорять, що звичайно раніше, коли ходила маршрутка було зручно, а зараз без транспорту набагато складніше. Нехай би пустили транспорт хоча б один раз на тиждень, повідомлять графік. Готові платити 100 %, все ж не 30-40 гривень витрачати на таксі.
У міській раді навідріз відмовляються пустити громадський транспорт. Мовляв, це економічно не вигідно, перевізники без дотацій їздити не хочуть.
Журналісти Народного контролю розповіли про таке замкнене коло обласним чиновникам. Заступник голови Кіровоградщини Сергій Коваленко пообіцяв розібратися у цьому питанні та методично допомогти в його вирішенні. Видати спеціальне доручення та навчити помічнянських чиновників співпрацювати з перевізниками.
Народний Контроль вже влітку перевірить як вирішиться надто складне питання для міських керувальників, просте для обласних та вкрай необхідне для людей.