«Народний контроль» вимагає, аби в громадському бюджеті Дубно враховували інтереси всіх містян

Відбулася 34 сесія Дубенської міської ради, на яку було винесено питання прийняття громадського бюджету м. Дубно, ініціатором якого була фракція «Народного контролю».

Раніше, оскільки до вказаного проекту бюджету було подано багато пропозицій, міський голова запропонував відкласти розгляд цього питання на наступну сесію, та видав розпорядження секретаріату міської ради обговорити пропозиції в постійний комісіях міської ради та погоджувальній раді всіх політичних партій.

Проте така ініціатива була самою владою і проігнорована, питання не розглядалось попередньо в достатній мірі, тому представники «Народного контролю» блокували його розгляд.

«Те, що відбувається, ми трактуємо як нехтування інтересами громадян, оскільки ми ще 07 лютого 2017 року подали депутатський запит щодо розроблення та затвердження положення про громадський бюджет та створили свій проект. Крім того, є зауваження щодо розміру такого бюджету, адже за пропозиціями влади ініціатива буде неефективна, адже до нього надійдуть копійки, відповідно, громада не реалізує справді потрібні проекти. Ми наполягаємо, аби такий інструмент як громадський бюджет створювався на рівних умовах, враховував пропозиції різних сторін, і не став ще одним регульованим міським головою в ручному режимі», – зазначив керівник фракції та міської організації в Дубно Микола Стрільчук.

0001 0002