«Народний контроль» вимагає дострокових президентських та парламентських виборів, – заява партії

Лише одночасні дострокові вибори президента України та народних депутатів до Верховної Ради зможуть зняти напругу у суспільстві та стабілізувати ситуацію в країні.

«Народний контроль» голосував за зняття недоторканності, затримання та дозвіл на арешт Надії Савченко. Ми засуджуємо усі насильницькі методи повалення влади. Навіть цієї, що повністю втратила кредит довіри серед українців. Жодна висока посада не вартує навіть краплини людської крові.

Реакція суспільства на справу Савченко показує глибину прірви, перед якою опинилась наша країна. І це прямий результат злочинної діяльності цієї влади. Тотальні корупція, беззаконня та цинічна брехня. Найвищі посадові особи держави та олігархи багатіють, а бідні стають ще біднішими. Ідеологією влади стало власне збагачення через комерційне партнерство з олігархічними кланами. Найцинічніше та найприкріше те, що вищі посадові особи нашої країни злигалися навіть з тими, хто прислуговує безпосередньо Путіну та його прибічникам. Рівень злочинності зашкалює: теракти, вибух та вбивства стали звичним та буденним явищем. Люди панічно бояться виходити на вулиці.

Сьогодні, коли влада поставила нашу країну над прірвою, у будь-яку мить можна очікувати соціального вибуху. Почнуться погроми, на вулицях запанує анархія, соціальний вибух може призвести до сотень жертв та розколу нашої держави. Очевидно, що насамперед, цим скористається наш зовнішній ворог-агресор.

За останні кілька місяців ми проїхали половину областей України. І все, що я написав вище, – це чиста правда. Спілкуючись з людьми з будь-якого куточку нашої країни я чудово розумію, що терпець простих українців от-от  увірветься.

«Народний контроль» вимагає від президента Порошенка невідкладно оголосити про розпуск парламенту та оголосити про свою відставку. Якщо президент має хоча б краплину сумління, він має оголосити про одночасні дострокові президентські та парламентські вибори. На час їх проведення ця влада зобов’язана сконсолідуватися та забезпечити правопорядок на вулицях України. Необхідно зробити усе, задля проведення чесних, демократичних та прозорих виборів. Після чого влада мусить мирно передати повноваження тим, кого оберуть українці.

Ми докладемо усіх зусиль, аби нова влада дала адекватну оцінку діям попередників з відповідними результатами, яких давно вимагають люди.

Лише у такий спосіб ми зможемо уникнути соціального вибуху та стабілізувати ситуацію в країні.