«Народний контроль» вимагає негайного скасування депутатської недоторканності

Верховна Рада підтримала президентський законопроект щодо недоторканності, який може її зняти лише у 2020 році.
Про це розповів лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі авторської програми «Ми зможемо!» на «4 каналі».

«Рада проголосувала за постанову про доопрацювання законопроекту щодо зняття недоторканності. Я взагалі не розумію, що там доопрацьовувати. Є чітка вимога – скасувати недоторканність. Вже за це зібралася відповідна кількість голосів, відтепер потрібно внести зміни до Конституції. Але у коаліції вирішили, що треба щось доопрацювати», – пояснив нардеп.

Добродомов додав, що Рада відмовилася підтримати депутатський законопроект, який негайно скасовує депутатську недоторканність.

«На президентський законопроект голосів вистачило, а на депутатський, співавтором якого є я, – ні. Адже президент пропонує зняти недоторканність лише у 2020 році. Аби депутатів поточної каденції це не зачепило. Це однозначно не сходиться з тими обіцянками, які давали перед виборами. Є чітка вимога – негайне скасування. І це потрібно було зробити, ще у 2014 році. А зараз влада просто затягує час», – зауважив він.