«Народний контроль» вимагає об’єктивного розслідування щодо завданих державі збитків Національним природним парком «Дермансько-Острозький»

Представники «Народного контролю» в Рівненській області звернулися до Держаудитслужби  з вимогою вжити відповідних заходів щодо законності дій їхніх працівників, які приховують та нівелюють результати перевірки Національного природного парку «Дермансько-Острозький», у результаті якої виявлені явні факти крадіжки державних коштів в сумі понад півмільйона гривень.

Згідно ст.6 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю  Україні» фінансове забезпечення діяльності органу державного фінансового контролю здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. Проте ДФІ у Рівненській області у травні 2016р., через відсутність коштів на сплату судового збору, відкликала свою касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду. Таким чином в справі з повернення завданих державі збитків Національним природним парком «Дермансько-Острозький» в сумі 681 542,35 грн, поставили крапку.

«Для чого нам контролюючі органи, якщо встановлені ними порушення не підтримуються державою? Ми ретельно вивчаємо справу НПП «Дермансько-Острозький» вже другий рік і вбачаємо змову певних осіб для того, аби державні підприємства і надалі слугували підсобним господарством для їхніх керівників, а не виконували функцій, покладених на них державою. Будемо готувати відповідний депутатський запит від народного депутата Дмитра Добродомова», – повідомив Дмитро Сільман, керівник Рівненської обласної організації «Народний контроль».