«Народний контроль» вимагає оприлюднити договір між «Луцьктепло» і «Захід ТЕГ»

Активіст «Народного контролю», член виконкому Луцької міської ради Олег Бондарук у судовому порядку вимагатиме оприлюднити договір на давальницьку сировину, укладеного між ДКП «Луцьктепло» та «Захід ТЕГ».

Про це стало відомо 6 серпня під час візиту члена виконкому у «Луцьктепло».

Олег Бондарук намагався вкотре побачити договір, натомість директор «Луцьктепло» Юрій Паращій вимагав підписки про нерозголошення змісту документу. Активіст «Народного контролю» відмовився підписувати документ, адже громада міста має парво знати, на що ідуть її гроші. Понад те, такі дії керівництва державного комунального підприємства є прямим порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації».

«Як я й очікував, я не отримав доступ до інформації. Це вкотре підтверджує корупційну складову ц цьому договорі. Тож громада міста може робити свої висновки щодо тарифів на теплу воду та опалення. Це лише початок боротьби за справедливі тарифи для громади», – написав на своїй сторінці у Фейсбук Олег Бондарук.

Нагадаємо, 5 серпня міський голова Микола Романюк на засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради заявив, що будь-хто із членів виконкому може прийти на підприємство та побачити договір.