«Народний контроль» вимагає покарати секретаря однієї із сільрад за службову недбалість

Секретар Педосівської сільської ради допустила помилку у документах і відмовляється її виправляти. Через таку халатність сім’я Лозиченко не може оформити статус і пільги, гарантовані державою. Врешті до чиновниці вкотре прибули активісти «Народного контролю», але разом  із правоохоронцями.

Світлана Іллівна – мати п’ятьох дітей. Почесне звання матері-героїні жінка не змогла отримати через банальну бюрократію. У сільраді не поспішали виправити помилку у господарській книзі у графі «місце проживання».

 «У технічному паспорті вказано, що я мешкаю на вул. Набережній, 18, а у сільській раді  у господарській книзі ми записані за адресою, де вказана стара назва вулиці,  –  Загребельна, 8. Через це сільська рада не оформляє мені нагородний лист для отримання статусу матері-героїні», – розповіла ще кілька місяців тому багатодітна мама з села Педоси пані Світлана.

13-03-khmel-735x400_змусив чиновників педосівської

Ще у березні журналістам «Народного контролю» у сільраді пообіцяли виправити плутанину з документами.

«Справді сталася помилка. Не пізніше першої половини квітня видамо довідку, що на основі рішення сесії  вул. Загребельна  перейменована на Набережну, а за адресою: вул. Набережна, 18 проживає така то громадянка», – обіцяв Педосівський сільський голова Альфред Добранський.

Утім і через чотири місяці ситуація не змінилася. Відтак «Народний контроль» вирішив нагадати чиновникам про обіцянку, і прийшов у сільраду вже з правоохоронцями.

 «У нас є звернення щодо неправомірних дій працівників сільської ради, були деякі помилки при видачі довідки. Які результати, які наслідки? Ми бачимо, що людина потерпіла, і дуже серйозно, має проблеми з виготовленням документів. За даним фактом буде проводитись перевірка», – прокоментував начальник дільничних інспекторів міліції Хмельницького РВ УМВС України Олександр Тащук.

 «Я також хочу, щоб це питання  вирішилося. Якщо треба в судовому порядку, то хай буде в судовому. Думаю, можна визнати правильною і ту адресу, що вказана у господарській книзі. Такі випадки були. Якщо я винна, то готова оплатити витрати на суд», – заявила секретар Педосівської сільської ради Галина Білоус.

«Народний контроль» простежить, щоб чиновницька недбалість не минула безкарно.