«Народний контроль» вимагає повернення справедливих стипендій для студентів

«Народний контроль» пропонує повернути стипендії всім студентам, які за результатами сесії отримали середній бал 4,0.
 
Про це розповів студентам кафедри журналістики університету «Україна» лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов у рамках робочого візиту в Кропивницький.
 
«Ми зареєстрували законопроект після схвалення коаліцією антиконституційного бюджету України на 2017 рік. Під час прийняття так званих бюджетоутворюючих законів, влада скоротила кількість стипендіатів та ввела так звану «рейтингову систему». До 2017 року стипендію отримували близько 70% студентів-бюджетників. Після першого етапу такої «реформи» ця цифра скоротилася до 40-45%, а вже в 2020 році уряд планує виплачувати стипендію лише 15% студентів», – сказав нардеп.
 
Добродомов додав, що законопроект отримав схвалення освітнього Комітету ВРУ. Нардеп наголосив, що на сьогоднішній день кожен випускник вишу має отримувати перше робоче місце.
 
«На жаль, студенти зараз покидають країну. Їдуть на кращу роботу за кордон. Тому основою Антикризового плану «Народного контролю» є забезпечення випускників робочими місцями та якісними гарантіями праці. Лише престижною та високооплачуваною роботою можна зацікавити молодь», – зазначив Добродомов.