«Народний контроль» вимагає прозорого розслідування ДТП за участі генерал-полковника МВС

У  «Народному контролі» вимагають провести прозоре розслідування справи щодо наслідків ДТП, скоєного за участі екс-заступника Міністра внутрішніх справ, генерал-полковника міліції Анатолія Подоляки.

Про це повідомив секретар Антикорупційного комітету ВРУ, нардеп від «Народного контролю» Дмитро Добродомов, який направив відповідний запит до начальника Головного управління МВС у м. Києві та першого заступника прокурора м. Києва.

«Наразі є побоювання, що винуватець аварії не відповість за свій вчинок відповідно до чинного законодавства та залишиться не покараним, оскільки має звання генерал-полковника міліції, а також перебував на посаді заступника Міністра внутрішніх справ України», – зазначив нардеп.

У «Народному контролі» переконані, що МВС та прокуратура Києва має забезпечити прозорість та об’єктивність проведення слідства, узявши до уваги всі свідчення свідків.

Нагадаємо, наприкінці листопада у Києві сталося ДТП, внаслідок якого пасажири отримали тілесні ушкодження різного ступеня важкості. Як виявилося, за кермом автомобіля, котрий спровокував аварію (відбулося  лобове зіткнення з автівкою постраждалих) знаходився ректор Міжрегіональної академії управління, у минулому заступник Міністра внутрішніх справ, генерал-полковника міліції Анатолій Подоляка. Він намагався втекти з місця ДТП, проте свідки події змогли його зупинити.

zapyt_podolzapyt_podol1