«Народний контроль» вимагає скасувати рішення про знесення гаражів на Гірній

Керівник фракції «Народний контроль» у Луцькій міськраді Павло Данильчук підготував проект рішення про відміну демонтажу металевих гаражів на вулиці Гірній, 2, 2а, Роговій, 41, 43. Питання буде винесене на розгляд сесії 30 листопада.

Обговорення документу відбулося під час засідання постійної комісії Луцькради з питань етики, законності та депутатської діяльності у п’ятницю, 25 листопада.

Так, Павло Данильчук наголосив, що ці металеві конструкції розміщені не в центральній частині міста, і не на території прибудинкової території, а їхні власники хочуть об’єднатися в гаражний кооператив.

«До нас часто приходять громадяни, вони погодили встановлення цих гаражів з військової частиною. Люди готові оформити гаражні кооперативи. Ми хочемо підтримати людей. Це ділянки, не знаходяться на прибудинкові території, це не центр міста. Нехай люди оформляють гаражі», – пояснив Павло Данильчук.

Водночас під час засідання комісії активіст «Народного контролю» Михайло Шелеп повідомив, що власники гаражів відшукали архівні документи Міноборони, де у 1970 році їм дозволили встановлювати конструкції.

«Знайшли карту військового містечка, за якою є 20 металевих конструкцій. Це ще раз доводить, що люди не обманюють і не діють всупереч закону», – наголосив він.

У підсумку члени комісії підтримали цей проект рішення.

Зазначимо, що чиновники міської ради обіцяли людям вирішити проблему. Тоді домовилися, що усі власники гаражів у цих дворах мають віднести у департамент муніципальної поліції документи про місце проживання та право власності на гаражі, але, коли люди прийшли, їм вручили протоколи про адмінпорушення. Адміністративна комісія оштрафувала власників гаражів за нібито самовільне встановлення споруд.

Утім зауважимо,що департамент муніципальної поліції спершу виніс рішення на виконавчий комітет про демонтаж гаражів на Гірній та Роговій у червні цього року, а лише потім склав адмінпротоколи на власників конструкцій у вересні.

«Народний контроль» допомагає жителям відстояти гаражі.