«Народний контроль» вимагає від львівських чиновників завершити реалізацію системи Е-квитка

Міська влада Львова з бюджету міста вже сплатила кошти іноземній компанії за розробку мережі Е-квитка. Проте  до сьогодні впровадження системи залишилось на папері.

Про це заявив депутат Львівської облради з фракції «Народний контроль»,  заступник голови комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв’язку Андрій Дума.

«Е- квиток – дає змогу пасажиру здійснити посадку, до прикладу, на маршрут №1А на Галицькому Перехресті, доїхати до центру і з електронним квитком пересісти на інший маршрут  – до Сихова  чи до вулиці Стрийської – без доплати. Утім наразі щоразу, пересідаючи на інший маршрут, нам потрібно знову оплачувати проїзд», – наголосив депутат.

Відтак, за словами Андрія Думи, перш ніж закуповувати нові автобуси, на які міською радою уже відділено гроші, слід впорядкувати систему старих маршрутів. Зокрема, нарешті впровадити  у Львові «е-квиток».

«Львів’янам  потрібно об’єднати зусилля і добитися від виконавчої влади впровадження системи на практиці. Це, по-перше, заощадить кошти громадян, по-друге, на розробку цієї  системи уже витрачено величезні кошти  із наших з вами податків», – резюмує Дума.