«Народний контроль» виступив співорганізатором турніру з міні-футболу в Прикарпатському університеті ім. Василя Стефаника

9 листопада в Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника відбувся турнір з міні-футболу, присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921 рр. «Народний контроль» виступив співорганізатором змагань.

В ході турніру пройшли цікаві поєдинки, які згуртували молодь, додали їм наснаги до перемоги. Переможцями стала команда студентів І курсу спеціальності «Міжнародні відносини», яку нагородили перехідним призом та грамотами. Даний турнір стане щорічним і в майбутньому матиме у ньому братимуть участь більше команд.

«Народний контроль всебічно підтримує заходи щодо фізичного розвитку молодого покоління. Футбол – це гра, що охоплює велику кількість людей, загартовує їх тіло і дух, формує бажання до перемоги. Примітно, що одночасно ми згадуємо про героїв сторінки нашого минулого, етапи формування української державності. Саме такі турніри нам дуже потрібні, вони виховують у молоді почуття патріотизму, здорового способу життя, і ми їх будемо всесторонньо підтримувати», – зазначив лідер «Народного контролю» Івано-Франківщини Володимир Гергелюк.