lutckk

«Народний контроль» Волині обговорив нову Програму партії

Волинським активістам «Народного контролю» представили нову Програму партії «За подолання бідності».

Обговорення проекту Програми відбулося днями під час робочих зборів активістів з Луцька, Луцького району, Нововолинська, Ківерців.

Підвищення галузевої зарплати на рівні двох мінімальних, звільнення малого та середнього бізнесу на 5 років від податків, посилення кримінальної відповідальності для корупціонерів, створення антикорупційного суду, запровадження системи страхової медицини, розвиток профтехосвіти, – пріоритетні завдання, які пропонує втілювати «Народний контроль» у життя.

«Програма подолання бідності» дасть змогу Україні вистояти, змінитися і перейти з режиму «існування» у режим «життя»,  – йдеться у преамбулі документу.

Керівник «Народного контролю» Волині Павло Данильчук підкреслив, що «Народний контроль» – це політична партія, побудовано за новим принципом громадської відповідальності і згуртованості.

«Напрацьована програма, яка піднімає гострі і болючі питання. Їх ми хочемо ставити на порядок денний як  у Верховній раді, так і на місцях», – відзначив він.

Також керівники осередку ознайомили активістів із ключовими темами, якими нині займається «Народний контроль» та закликали присутніх активніше брати участь у діяльності партії.