«Народний контроль» захищає торговців ринку, які можуть розоритися через подорожчання оренди

Підприємці лівобережного ринку «Пасаж» у Дніпродзержинську готові вийти на страйк. Причина – заплановане адміністрацією підвищення орендної плати за торгове місце на 30%, – про це повідомляє місцеве видання «Событие». Обурені люди звернулися за підтримкою до «Народного контролю».

Підприємці наголошують: плата за місце у «Пасажі» і зараз найвища у місті –  23 грн за 1 метр, тоді як на центральному ринку – 17 гривень.

«На ринку торгівцям не надається практично жодних послуг. Працює лише двірник – дві години на день. Туалет платний, води набрати в пляшку – теж за гроші. Узимку самі відгортали сніг, місця для торгівлі також обладнуємо самі. Охоронця на ринку немає», – нарікають підприємці.

Обурює людей і те, що адміністрація відмовляється пояснити, на якій підставі хоче підвищити плату за місце і включених в неї послуг.

«Через ситуацію в Україні купівельна спроможність людей сильно впала. Ми і так заледве виживаємо. Це підвищення нас просто знищить. У вересні ми готові вийти на страйк», –заявили підприємці.

Щоб з`ясувати ситуацію, активісти «Народного контролю» прибули на ринок. Утім,  в адміністрація відмовляється дати будь-які пояснення.

nkontrol_dnipro1

«Ми не залишимо цю проблему на самоплив.  Складемо звернення до народного депутата із проханням надіслати запит для роз’яснення ціноутворення на цьому ринку», – запевнив голова дніпропетровського обласного осередку партії  «Громадський рух «Народний контроль» Андрій Нестеренко.