«Народний контроль» закликає мешканців контролювати дії влади

Поки чиновники просиджують у кабінетах, провалюється чергова дорога, процвітає корупція. «Народний контроль» вирішив дізнатися, чи знають львів’яни, що вони можуть впливати на дії влади. Більшість у своїх відповідях були одностайні.

«Не контролюю, адже, на мою думку, відсутній механізм контролю»,  – коментує львів’янин Роман.

«Лише на кухні вдома коментую», – зізнається львів’янка Ірина.

Утім є і приклади, коли громада доводила: контроль за діями влади дає результат.

Так, майстер-клас із контролю роботи комунальників можуть дати мешканці будинку на вулиці Шевченка 348. Через їх пильність, ремонт дороги робили кілька раз – поки не проклали якісно асфальт.

«Підрядник халтурно виконував роботи. Ми це зупинили. Завдяки нашому втручанню поміняли підрядника і ми отримали якісний ремонт», – говорить львів’янин Андрій.

Як змусити комунальників працювати сумлінно, знає  координатор «Народного контролю» Олена Халілова. За її словами, перш за все,  потрібно стежити за тим, куди і скільки коштів йде.

«Ми вперше проводимо акцію «Контролюй!». За її результатами бачимо, що мешканці не проінформовані, ні скільки виділено коштів на ремонт доріг, ні як вони можуть проконтролювати робітників», – коментує активістка.

Такі акції «Народний контроль» проводитиме й надалі, каже депутат Львівської міськради Михайло Дідух, і закликає усіх небайдужих львів’ян долучатися.

«Закликаємо мешканців, аби вони контролювали кожен крок, який робить підрядник, і щоб була миттєва реакція»,  –  додає заступник голови фракції «Народний контроль» у Львівській облраді Михайло Дідух.

Пам’ятайте, ви маєте повне право звертатися до місцевих можновладців з вимогою надати всю інформацію про ремонт вашого двору чи будинку. Якщо ж чиновники вас ігнорують, звертайся на гарячу лінію «Народного контролю» – 0 800 502 945.