«Народний контроль» закликає районні ради підтримати людей у боротьбі з будівництвом Дністровських ГЕС

«Народний контроль» Франківщини зареєстрував звернення до районних депутатів Тисменицького, Тлумацького, Городенківського, Галицького районів щодо необхідності спільної конструктивної боротьби з анонсованим будівництвом каскаду ГЕС на Дністрі.

«Ми закликаємо депутатів місцевих рад  підтримати своїх громадян в боротьбі з будівництвом Дністровських ГЕС та на найближчій сесії прийняти рішення про звернення до Кабінету Міністрів щодо зупинки цього згубного проекту, – сказав лідер «Народного контролю» Івано-Франківщини Володимир Гергелюк. – Тиск громади повинен бути на всіх рівнях: обласних, районних, міських, селищних».

Нагадаємо, після оголошення ПАТ «Укргідроенерго» тендеру на розробку технічної документації для побудови 6 ГЕС на Дністрі, селами та містами, що розташовані на околицях Дністра, прокотилася хвиля обурення місцевих жителів, громадських активістів, екологів та науковців. Люди заявляють, що втілення такого проекту може призвести до повного знищення Дністровського каньйону та багатьох культурних та історичних надбань, що розташовані на території регіону.

«Наша боротьба за припинення проекту будівництва каскаду ГЕС на Дністрі триває і триватиме доти, доки ПАТ «Укргідроенерго» не відмовиться від нього. Ми сподіваємося, що місцеві ради на найближчих сесіях підтримають наше звернення, а депутати Тисмениччини, Тлумаччини, Городенківщини та Галиччини долучаться до нашої боротьби», – сказав лідер «Народного контролю» Франківщини Володимир Гергелюк.