«Народний контроль» збирає підписиси за відставку мера Херсона

З 6 до 12 грудня в Херсоні тривала агітація на підтримку Дмитра Добродомова – лідера партії Громадський рух «Народний контроль». Разом з тим, активісти Херсонського осередку «Народний контроль» долучилися до проведення акції зі збору підписів за відставку мера Херсона Володимира Миколаєнка.

«Вже не сила терпіти цей безлад, який вчиняє наш мер. На його місті повинна сидіти людина, яка всіма силами допомагатиме, в першу чергу, громадянам. Натомість Миколаєнко діє тільки в інтересах своїх працівників» – голова Херсонського осередку політичної партії Громадський рух «Народний контроль» Валерій Гурківський.

Люди обурені бездіяльністю мера міста. Вже давно Миколаєнко перестав вселяти довіру містянам. Місто переповнене такими проблемами як відсутність якісних доріг, сміттєві звалища на вулицях, проблеми ЖКХ, які ніяк не розв’язуються, процвітання корупції, розкрадання бюджетних коштів, виділення смішних сум на освіту та медицину, при тому, що підприємства, які очолюють депутати міської ради, отримують грошову допомогу. Проблем багато та транспортний колапс, який відбувся нещодавно, змусив обурений народ вийти на захист своїх прав. Натомість, мер міста ухвалив рішення на користь перевізників.

Саме тому «Народний контроль» разом з громадою міста збирає підписи за відставку мера. Протягом 5 днів до наметів «Народного контролю» завітало понад 3 тисяч громадян, які поставили свої підписи та стали прихильниками партії Громадський рух «Народний контроль».