«Народний контроль» Житомира вимагає розпуску міськвиконкому

Через недолуге рішення міськвиконкому щодо підняття вартості проїзду  в автобусному транспорті Житомира «Народний контроль» розпочав збір підписів щодо розпуску виконавчого комітету Житомирської міської ради.

У рамках наметової кампанії місцеві активісти «Народного контролю» розповідали пільговикам про право безкоштовного проїзду в міських маршрутках та закликали підтримати своїм підписом розпуск антинародного виконкому.

За словами голови обласного осередку «Народного контролю» у Житомирі Світлани Пахольчук, з 1 червня всі пільгові категорії населення можуть безкоштовно їздити у міських маршрутках.

«Відповідно до додаткових умов договору, які міська рада уклала з перевізниками, останні зобов’язалися безкоштовно та в повному обсязі перевозити усі пільгові категорії населення. Жодного обмеження перевезення у часі немає. Тож усі пільгові категорії житомирян, які згідно з чинним законодавством мають право на безкоштовний проїзд, повинні, пред’явивши своє посвідчення, безкоштовно їздити упродовж всього дня міськими маршрутками», – пояснила Світлана.

Вона також зазначила, що забаганки перевізників, які нібито повинні возити пільговиків з 10 до 16 години не мають жодних підстав і є нічим іншим як маніпуляцією.

Крім того, у рамках наметової кампанії працювала вулична юридична приймальня, де кожен житомирянин міг просто неба поспілкуватися з юристом «Народного контролю» та задати найбільш наболілі питання. У подальшому така практика буде використовуватись в усіх районах Житомирщини.

P70609-120808

P70609-120804

P70609-120759

P70609-120753

P70609-120748