Виконком

«Народний контроль» Житомира вимагає розпуску міськвиконкому

Через непродумані рішення членів Житомирського міськвиконкому, зокрема прийняття рішення щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті, місцеві активісти «Народного контролю» почали збір підписів за розпуск виконавчого комітету Житомирської міської ради.

Головна ціль виконкому – обслуговувати інтереси житомирян, а не приватних бізнесменів та інтереси міського голови

Незважаючи на ряд обіцянок, які повинні виконувати перевізники відповідно до додаткових умов договору, міська рада та профільне управління ігнорує права простих житомирян та тим самим дає можливість надприбутку приватним перевізникам. Відповідно до додаткових умов договору, які уклали міська рада та приватні перевізники з 1 червня 2017 року останні зобов’язалися безкоштовно, за власний рахунок, перевозити усі без винятку пільгові категорії населення, встановити систему електронного розрахунку за проїзд, оновити пасажирський транспорт та перевозити школярів за 2 гривні.

Натомість міська рада підвищила вартість проїзду у транспорті з 3 до 5 гривень. Проте жодна з вищезазначених умов не виконується перевізниками. Пільговиків просто виганяють з маршруток, а самі транспортні засоби мало не розвалюються на ходу. Проте з боку міської влади жодного контролю, навіть моніторингу не здійснюється. Як і не проводиться інформаційна кампанія для населення.

Крім того, питання виділення земельних ділянок, в тому числі для АТОвців та їх сімей відбуваються не прозоро та на думку самих АТОвців з масивними порушеннями. Натомість землю отримують лише обрані. Міськвиконком не спромігся й вплинути на підвищення тарифів на комунальні послуги. Можна було накласти мораторій на їх підвищення, але ж що їм до простих людей, якщо інтереси бізнесу пролобіювати значно вигідніше.

Схожа історія й з розміщенням МАФів, або простими словами торгових точок у Житомирі. Виконком працює лише на своїх, тих, хто має вплив та гроші. Тож єдиний вихід — розпуск цього ручного органу.

Обрати новий склад виконкому мають жителі Житомира! Ми наполягаємо, аби незаплямовані та авторитетні містяни увійшли до складу нового виконкому. Люди, які працюватимуть на місто, а не окремих місцевих олігархів. Квота представників громади має бути не меншою ніж 50%. Що дозволить контролювати можливі незаконні дії та запобігати звичайнісінькому заробітчанству.