1

«Народний контроль» звернеться до Конституційного суду з вимогою скасувати один із бюджетних законів, – Мусій (+ відео)

Під час голосування за Закон №5131 Верховна Рада порушила 11 статей Конституції, тому «Народний контроль» готує подання до Конституційного суду з вимогою скасувати вказаний закон.

Про це в ефірі телеканалу «112  Україна» заявив народний депутат, член групи «Народний контроль» у ВРУ Олег Мусій

«Протягнувши цей антисоціальний закон, Рада порушила 11 статей Конституції та 2 рішення Конституційного суду. Зокрема щодо позбавлення соціальних гарантій українців, перекладання фінансування медицини та освіти на місця, вже традиційне в Раді кнопкодавство. Цинічно та незаконно – от так приймали Бюджет у Раді. Тому «Народний контроль» готує подання до Конституційного суду з вимогою скасувати Закон №5131», –  сказав нардеп.

Мусій наголосив, що депутатська група «Народний контроль» не голосувала за Бюджет на 2017 рік.

«Цей бюджет прийнятий для олігархів, а не українців. І скоро все стане на свої місця, коли вже навесні ми відчуємо, як зміниться наш побут. Бюджет не реалістичний, він має великі видатки, але немає зрозумілих джерел надходження коштів. Натомість «Народний контроль» пропонував законопроекти №5158 про встановлення галузевих зарплат працівникам експортно-утворюючих підприємств та №3763 про Національну митницю, які принесли би в бюджет додатково до 100 млрд гривень, але Уряд відкинув наші ініціативи», – додав він.