DSCF6700a

Полтавський осередок активно включився у вирішення проблем регіону, – Стегній

 

Лідер Полтавського обласного осередку «Народного контролю» Роман Стегній розповів про роботу новоствореної в області організації.

 – Як довго працює осередок «Народного контролю» у вашому регіоні? В яких напрямках розвиваєте роботу?

– Осередок у Полтавській області зареєстрований у квітні цьогоріч. Але одразу  активно включився у вирішенні проблем регіону, що турбують людей. Зокрема, пріоритетними напрямами для нас є сфера охорони здоров’я, ефективність роботи комунальних підприємств, а також  забезпечення прозорості публічності законності рішень, що приймаються місцевою владою, через залучення громадськості та ЗМІ.

poltavs

– Які досягнення у роботі за цей час?

– Системно працюючи із депутатами обласної ради та газонафтовидобувними підприємствами, в рамках роботи комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, ми добилися прийняття сесією обласної ради рішення щодо відрахування 1,5% від рентної плати за користування надрами до обласного бюджету. Робота щодо перерозподілу надприбутків на користь територіальної громади продовжується.

– Домігся спрямування коштів обласного бюджету на виплату компенсацій працівникам сфери охорони здоров’я Полтавської області. Також були виділені кошти на ремонт покрівель дахів двох обласних клінічних лікарень, що були в аварійному стані.

– Як працює громадська депутатська приймальня «Народного контролю» у вашому місті? З якими питаннями приходять люди? Як їм допомагають?

poltava1

–  У приймальню люди звертаються і з особистими питаннями, і соціальними, багатьох турбує економічна ситуація в країні, багатьох – суспільно-політична.

Буквально сьогодні звернулися мешканці смт. Решетилівка. Ще з 2012 року люди судяться, але не можуть добитися правди. Їх помешкання – гуртожиток, та ще три будинки безкоштовно та безпідставно передано на баланс ТОВ «Агротехсервіс». Люди бояться опинитися на вулиці. Осередок взяв справу на особистий контроль. Уже направлені запити до обласної прокуратури та УМВС у Полтавській області. Готується матеріал для розміщення в ЗМІ.

 – Як записатися на прийом?

 – Записатися на прийом  в Полтаві можна за телефонами – 095 154 7194, 067 495 8300.

– Як на місцях люди сприймають події на головній «політарені» країни?

–  Люди обурені. Тоді, як рівень життя в країні – на межі виживання, ціни на продукти харчування, ліки, житлово-комунальні послуги зашкалюють, дороги відсутні, як такі, політики та керівники державного рівня грають у «договорняки», призначають не фахових, а «своїх», заробляють на горі та війні.

– Які завдання та плани на майбутнє?

– Плануємо розширяти поле діяльності. До кінця серпня будуть зареєстровані 5-7 осередків у районах області. Зараз вже є районні лідери, які і займаються розгалуженням партійної мережі.

Принциповим є те, що наша політ сила –  чи не єдина партія, котра може здійснювати контроль за роботою влади та посилити вплив громади. Наш принцип – за справедливість та результативність дій. Тому всі наші плани пов’язані із ідеологічною платформою партії. Ми працюємо, щоб навести лад.