Наталії Яресько порадили не очолювати Кабмін, а працевлаштуватись у МВФ

Міністру фінансів Наталії Яресько замість думати про те, щоб очолити український Кабмін, краще працевлаштуватися в МВФ, інтереси якого вона так активно відстоювала на міністерській посаді.

Так прокоментував можливе призначення Яресько Прем’єр-міністром член міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Андрій Антонищак.

«Наталя Яресько заявила, що готова формувати новий технократичний Уряд та працювати в інтересах України. А що заважало їй робити це понад рік перебуваючи на посаді міністра фінансів?», – зазначив нардеп.

Натомість, за його словами, Наталія Яресько агресивно відстоювала позицію МВФ, що призвело до різкого росту тарифів та вдарило по кишеням громадян.

«Навіть бюджет країни дали складати «лівій» компанії. Якщо пані Яресько так палко відстоювала позицію МВФ  –  нехай там і працевлаштовується. Український Уряд має очолити патріот, а не прибічник закордонних банкірів», – наголосив він.

Депутат також зазначив, що, перш ніж обговорювати прізвища кандидатів на прем’єрську посаду, треба визначити чіткі критерії, яким має відповідати потенційний керівник Уряду.

«Дискусію треба починати не з питання «ХТО буде прем’єром», а «ЩО він передусім має зробити після призначення». Обговорення слід починати з програм, а не імен», – наголосив Антонищак.

fb

Фото: telegraf.com.ua