Наталія Рудюк

Виборчий округ №54 (Львівська міська рада).

Активіст «Громадського руху «Народний контроль», соціально відповідальний підприємець.

Народилася 8 квітня 1961 року. Директор підприємства.

natalia1

«Для тих із вас, хто чекає улюбленої фрази медіа про розворот на 180 градусів, я можу сказати лише одне: «Якщо ви хочете – ви і обертайтеся. Леді не обертаються», – ці слова англійського політика  Маргарет Тетчер добре характеризують і особистість Наталії Рудюк – успішного підприємця та турботливої мами.

Наталія Рудюк – жінка,  яка впевненим кроком іде лише вперед. Ще в двадцятирічному віці Наталя вирішила, що хоче мати власну справу. У рідному місті – Червонограді – розпочала меблевий бізнес. Спочатку  меблі возила з Польщі до України, згодом відкрила власне підприємство. Нині Наталія Рудюк  очолює  скло-дзеркальний цех  «Блиск-Плюс», який  отримав визнання серед підприємств по всій території України. Підприємство має  сертифікат «Лідер галузі» Золотий Рейтинг в Україні, диплом «Гідно Королівської честі», Орден Королеви Анни «Честь вітчизни». Цього року «Блиск-плюс» отримало національний сертифікат і медаль «Лідер галузі».

Також  Наталія Рудюк   активно займається громадською діяльністю. Ще в 2004 році, коли в Києві відбувалася Помаранчева Революція, підприємство на кілька днів припинило роботу, бо його працівники вирушили на Майдан. Наталія постійно допомагає школі-інтернату в Червонограді.

 «Зараз я не могла залишитися осторонь, коли моїх співробітників мобілізували до війська. Ми їм придбали військову амуніцію, аби бійці мали хороший захист. Я жінка, мама, а мій колектив для мене як діти, тому допомагаю усім», – говорить Наталія Рудюк.

Наталія  Рудюк  – мешканка Львова і вона добре знає проблеми міста, які першочергово потрібно розглянути.  Зокрема, у Львові передовсім необхідно вирішити проблему неприємного запаху на вулицях,  влаштувати благоустрій прибудинкових територій, а також відкрити нові дитячі садочки.

«У моєму 54-му виборчому окрузі є садочок, який не працює – там потрібно зробити ремонт,  поставити меблі і це вже суттєво зменшить чергу в місті», – розповідає кандидатка в депутати Львівської міської ради. – У своїй  громадській роботі особливу увагу приділятиму  жіночій солідарності, бо чоловіки – самостійні і допомоги здебільшого не потребують, а ось, якщо  жінка потребуватиме допомоги, я не задумуючись допоможу».

Життєвий девіз Наталії Рудюк: «Я не думаю, як зробити, я роблю вже і зараз!»