Навівши порядок на митниці, ми зможемо наповнити держбюджет на 100 млрд грн

У Кропивницькому Добродомов представив Антикризовий план «Народного контролю».

Лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов у рамках робочого візиту в Кропивницький зустрівся з громадою міста.

Депутат представив план виходу з кризи, розроблений його командою. Головна задача програми — створення робочих місць та подолання бідності. Однією з ключових змін, яку вимагає «Народний контроль», є реформа митниці.

«Щороку на митниці держбюджет втрачає понад 100 млрд грн. Це все контрабанда та хабарі працівникам митної справи. «Народний контроль» проведе просту та дієву реформу митниці. Ми встановимо на пунктах пропуску бек-офіси. Це сучасні підрозділи, що обліковують товари, які перетинають кордон в онлайн режимі. Відповідно ми зможемо бачити, що виходить зі сторони, наприклад Польщі, і заїжджає в Україні. Це допоможе зробити митницю прозорою та повністю підзвітною», – розповів нардеп.

Добродомов додав, що наступним пунктом реформи стане зниження митного оподаткування для дрібних підприємців. Це стане стимулом для малого та середнього бізнесу, а також принесе додаткові гроші в держбюджет.

«Потрібно створювати робочі місця. Кожен українець має отримати гідну зарплату, тільки таким чином ми зможемо наповнити державний бюджет. Тоді ми знайдемо гроші на високі пенсії та справжню страхову медицину», – наголосив він.