DSCN4675

Не можна «вестися» на шантаж перевізників, – Павло Данильчук

Виконавчий комітет Луцької міської ради не підтримав рішення про підвищення вартості проїзду в міських маршрутках до 4 гривень, адже 10 березня мають пройти громадські слухання з приводу цього питання, які ініціює «Народний контроль».

Про це стало відомо у вівторок, 7 березня.

Перед початком засідання член виконкому, активіст «Народного контролю» Олег Бондарук закликав зняти це питання з порядку денного, мовляв, цей проект рішення є передчасним.

«Вже запущений процес громадських слухань з цього приводу, тому цей проект рішення – не на часі», – зазначив він.

Позицію підтримав виконкомівець Орест Махновський, який зауважив, що засідання виконкому було скликане менше, ніж за добу.

Проте перший заступник міського голови Тарас Яковлев наполіг, щоб виконком розглянув це питання зараз через мітинги, які влаштовують перевізники. Він їм пообіцяв до 9 березня розглянути проект рішення.

За словами директора департаменту економічної політики Луцької міської ради Олександра Озіновича, згідно з проведеними розрахунками собівартість проїзду коливається від 2 гривень 28 копійок до 4 гривень 58 копійок, а середня ціна – 3 гривні 87 копійок.

Керівник «Народного контролю», депутат міськради Павло Данильчук закликав поспішно не приймати рішення, спершу варто вислухати думку лучан.

«Не можна «вестися» на шантаж перевізників. Зараз вони користуються тим, що немає міського голови та хочуть «нахрапом» підвищити вартість проїзду. Закликаю вас цим не спекулювати», – підкреслив він.

Зрештою, попри скарги перевізників, які погрожують відмовитися від надання послуг із перевезення, лише 7 членів виконкому проголосувало «за». Тож поки не будуть підвищувати вартість проїзду в міських автобусах до 4 гривень.