Нечистоти з підвалу відкачають, а на облаштування насолодної станції гроші шукатумить в бюджеті міста

Сморід та пліснява багато років заважають мешканцям будинку по вулиці Котовського, 105. Причина – затоплений підвал. Люди неодноразово звертались до комунальників та результату досі нема. Підвал затоплено. Тому люди звернулись до “Народного контролю”.

Лідія Михайлівна  живе на першому поверсі цього будинку. Жінка розповідає – її хвилює не тільки сморід, а і власна безпека.: «У нас же вода постоянно стоит и они ждут, что провалится дом.Это ж не игрушка».

«Нам воняет, просто сил нет, потом оно все намокает и распостраняет, там инфекции море, ну а потом надо трубы сделать нормальные, такие чтоб не рвались”, – розповідає Валентина Романівна, мешканка будинку

«Постійно з нашого підвалу запахи оці, хоч я  і проживаю на 4-му поверсі та двоє дверей стоять,і мама постійно жалується, що ця вонь піднімається на 4-й поверх.Куди не звертались жильці дома, результатів ніяких нема.», – додає Сергій,  мешканець будинку.

Цей будинок обслуговує приватний ЖЕК. Комунальники розповідають – підвал затоплює, бо комунікації старі, тому воду треба відкачувати постійно.

«На сьогоднішній день потрібно перекладувати каналізаційну мережу, на яку потрібні відповідні кошти. Головне, щоб мешканці теж нормально користувались внутрішньою мережею»-, розповів Сергій Ковальчук, головний інженер ПП ВЖРЕП №8

Міські чиновники додають – для нормальної роботи комунікацій потрібна насосна станція. Журналістів «Народного Контролю» запевнили – зараз труби  підлатають і шукатимуть гроші на нове обладання. Ірина Ярош, заступник начальника житлового господарства розповіла: «Прийшов лист від пенеітенціарної служби, де вони просять у міста допомоги на заміну насосної групи даної каналізаційної мережі.Також вони просять і промивку каналізаційної мережі. Це питання теж ми передали в управління комунального господарства, щоб вони своїми машинами, у них спеціально для промивки всіх цих систем і також будемо виходити з пропозиціями до бюджетної комісії, до міського голови, про те, що може дійсно якимсь чином допомогти в заміні насосної групи для того щоб не допускати підтоплення нечистотами житлових будинків міста».