Недороблену зупинку облаштують повністю, – «Народний Контроль»

Вітер свище та присісти нема де. Ця зупинка необлаштована. Чиновники вже кілька місяців її ремонтують. Люди звернулись до «Народного Контролю».
Пан Іван розповідає – павільйон що є, що його немає. Зупинку поставили ще минулого року, але досі не доробили.
«Цю зупинку потрібно накрити, скло поставити, щоб не задувало та зробити сидіння, щоб люди могли сісти і поставити сумочки. Було задумано гарно для людей, але бачте – вони не доробили, поставили якесь таке посміховисько для людей та й все, нема де присісти», – розповідає місцевий мешканець Іван.
«Мало би бути скло, сидіння, нічого цього немає. Хотілося б, звичайно, щоб вона була об лаштована», – каже місцевий мешканець Максим.
«Як випаде дощ, люди забігають сюди і всі мокрі. Немає де сісти, старші люди ходять, хочуть відпочити», – розповідає пані Іванна.
У місцевій адміністрації пояснюють, що на зупинку забракло грошей. Та журналістів «Народного Контролю» запевнили – спільно з підприємцями, які розпочали цей проект, знайдуть кошти і завершать роботу.
«Встановлення даної зупинки проводилось за кошти підприємців району. Їм не вистачило коштів і зупинка залишилась у такому вигляді, але ми будемо працювати з підприємцями в подальшому, щоби цю зупинку все-таки закінчили і вона була в нормальному стані. Там повинно бути ще скло встановлено і лавочка. До травня ми спробуємо якось це питання вирішити», – запевняє начальник відділу комунального господарства Сихівської райадміністрації Львова Віктор Західний.