Нехай президент спочатку сам сплатить усі податки, а потім закликатиме до цього людей, – Добродомов

Згідно з журналістськими розслідуваннями компанії пов’язані з президентом України через офшори мінімізують податки. Про це в ефірі телеканалу NewsONE заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Офшори – це і є метод мінімізації податків. Півтора року тому, після перших скандальних розслідувань щодо офшорів, в Адміністрації президента вирішили, що потрібно реагувати на цю ситуацію. Була ціла кампанія про те, що буде невідкладний президентський законопроект про деофшоризацію. Проте в нас і досі не відбулося жодних розслідувань панамських документів», – зазначив нардеп.

Добродомов нагадав, що понад місяць тому журналісти опублікували результати міжнародних розслідувань щодо офшорів Paradise papers, в яких фігурують 68 українців.

«І знову в цих документах фігурують компанії пов’язані з Порошенком та його оточенням. І в нас знову жодної реакції. Особисто я підписав відповідну постанову щодо створення ТСК з розслідування цих документів. Але результатів немає. Якщо в нас президент і його оточення виводять гроші через офшори, очевидно, що це робитимуть й інші бізнесмени. Тому нехай президент спочатку сам сплатить усі податки, а потім закликатиме до цього людей», – підкреслив парламентарій.