Немає ні східних, ні західних, а є громадяни України, – Добродомов

Перед виборами, політики, які не мають відповідей на запитання, як створити робочі місця і забезпечити гідні зарплати, починають обговорювати мовне питання і розколюють українців.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsONE.

«Немає ні східних, ні західних, а є громадяни України. Ці слова належать великому патріоту та борцю за українську незалежність Вячеславу Максимовичу Чорноволу. І це істина, але ряд політиків використовують питання двомовності та розколюють Україну. Я мажоритарник зі Львова, я виграв вибори. Але мої опоненти не змагалися зі мною програмами, цілями та засадами кампанії. Вони використовували технологію, що людина з російським прізвищем не може виграти вибори у Львові. Подібна ситуація була на сході», – наголосив нардеп.

Добродомов додав, що питання розколу українців постає перед кожними виборами.

«Як тільки політикам немає що сказати на запитання щодо розвитку країни, коли немає відповідей, як забезпечити відповідний соціальний рівень для громадян, як розвивати економіку., тоді такі політики піднімають питання мови. А для мене незрозумілим є те, чому людина йде на держслужбу і не знає державну мову. Ви таке уявляєте в парламенті Німеччини, щоб депутат виступав польською. А в Україні це чомусь можливо», – підсумував він.