Немає в роботі мера досягнень — не може бути й премії, — Гринюк

Свого часу міського голову Кременця Олексія Ковальчука звинуватили у зловживанні службовим становищем через те, що він упродовж двох років призначав собі премії. Цьогоріч у квітні представники управління захисту економіки в Тернопільській області вручили О. Ковальчуку протокол про адмінпорушення. Справу розглядав Кременецький районний суд.

«Але міський голова не поніс жодного покарання, оскільки в суді йому оголосили короткий текст ухвали про те, що він звільнений від відповідальності за сплином терміну притягнення. І на наступній сесії міської ради він написав заяву з проханням преміювати його у розмірі ста відсотків від посадового окладу начебто за напружену роботу й особливі успіхи в ній. Завдяки депутатам-«народноконтролівцям» це рішення зняли з порядку денного сесії. Ми вважаємо цинізмом із боку міського голови призначати собі премії, коли в бюджеті немає грошей на освіту, на ремонт доріг та інші важливі потреби. Крім того, не бачимо жодних успіхів і досягнень у роботі Ковальчука», — коментує голова депутатської фракції від «Народного контролю» в Кременецькій міській раді Олександр Гринюк.

О. Ковальчук, за словами депутата, не ініціював розгляду справи по суті, щоби суд встановив його вину чи її відсутність, а просив закрити справу за сплином терміну притягнення до відповідальності.

«Оскільки спершу було порушено кримінальне провадження щодо незаконного преміювання, а міського голову не притягнули навіть до адміністративної відповідальності, ми написали скаргу слідчому судді щодо скасування постанови про закриття кримінального провадження і чекаємо на результат», — каже Олександр Гринюк.