Ніхто з Героїв не забутий! «Народний контроль» допоміг організувати турнір пам’яті бійця «Айдару»

«Народний контроль» у Тернополі допоміг організувати турнір з міні-футболу пам’яті бійця «Айдару» Андрія Юркевича, який загинув майже рік тому поблизу містечка Щастя.

Тернополянин Андрій Юркевич був активним громадським діячем, займався розвитком у рідному місті бойового мистецтва фрі-файт.  Після Майдану, коли розпочалася війна на Сході, добровольцем пішов служити у зону АТО.

24_08_Futbol_6

У турнірі пам’яті Героя взяли участь  9 тернопільських команд. Почесний перший удар по м’ячі зробив батько загиблого Андрія Михайло Юркевич.

24_08_Futbol_4

На відкриття турніру прийшла дружина загиблого бійця Христина Юркевич.

«Потрібно пам’ятати про своїх Героїв, адже вони віддали своє життя за Україну. Цей турнір – данина не тільки моєму чоловіку. Загиблих Героїв  – не одна тисяча», – зазначила жінка.

24_08_Futbol_1

«Сподіваюся, що такі турніри матимуть продовження. Ми повинні показувати своїм прикладом малечі, що потрібно вшановувати наших Героїв, не забувати про них», – переконаний учасник турніру Андрій Козак.

24_08_Futbol zag 9

«Допомогти організувати такий турнір – це добра справа! Ми з радістю приєдналися до цього процесу, допомогли, чим змогли. Такі змагання — це добрий спосіб вшанувати наших Героїв, які боролися за мир в Україні», – зазначив активіст «Народного контролю» Володимир Бліхар.