Нинішня влада створила тепличні умови для розвитку російського бізнесу в Україні, – Добродомов

В той час коли влада говорить про дерусифікацію, декомунізацію та ставить на усіх неугодних опозиціонерів клеймо «руки Кремля», вона ж сама створює максимально комфортні умови для російського бізнесу.

Про це заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Він наголосив, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), дозволила обленерго ввести так званий RAB–тариф. Це додатковий тариф, який покладуть на населення для модернізації електромереж.

«За це так зване оновлення заплатить кожна українська родина, і заплатить 30 млрд грн за рік. І ці гроші підуть в кишені кільком олігархам, які контролюють увесь енергетичний ринок України, а це Ахметов, Суркіс, Коломойський, Фірташ, Григоришин, Гіннер, Бабаков», – сказав нардеп.

Добродомов зазначив, що сьогодні частину обленерго України контролюють російські олігархи.

«Бабаков – це депутат російської Держдуми, який голосував за анексію Криму, а в Європі проти нього діють санкції. Григоришин – російський олігарх, головний спонсор Комуністичної партії України, яка протягом 20 років була головним рупором Кремля в Україні. І зовсім нещодавно він отримав паспорт громадянина України із рук нинішньої влади», – сказав парламентар.

Добродомов додав, що компанія Григоришина зареєстрована в окупованому Луганську і платить податки так званій ЛНР, водночас з українського бюджету йому компенсують мільярди гривень заборгованості окупованих територій.

«Народний контроль» пропонує націоналізувати усі стратегічні українські підприємства, які належать росіянам. Найперше усі обленерго», – констатував він.