Новий Прем’єр має зламати хребет корупційної системи, – Добродомов (+відео)

Основне завдання нового очільника Уряду – зламати корупційну систему, в якої відкрилося «друге дихання» при прем’єрстві Яценюка.

Про це заявив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов в ефірі телеканалу «NewsОne».

Парламентар наголосив, що воля народу залишається незмінною – 90% українців вимагають відставки Уряду Яценюка.

«Складається враження, що в Адміністрації Президента, у Кабміні та в тій частині коаліції, що начебто ще збереглася  у ВРУ, «загралися» у кадрові питання. Хоча суть проста – відставка Уряду та обрання на посаду Прем’єра людини, яка, замість займатися популізмом, представить конкретний план дій», – наголосив Добродомов.

За його словами, усі кандидати на посаду очільника Уряду мають запропонувати програму дій виходу країни з економічної кризи із залучення експертного  та громадського середовища.

«Окрім того, безумовно, програма має передбачати реалізацію антикорупційних реформ, які саботував нинішній Кабмін. Новий Прем’єр має протиставити себе олігархам та повністю «відрубати» їх від «бюджетного корита»», – переконаний Добродомов.

Коментуючи ситуацію щодо можливість позачергове засідання ВРУ у четвер, 24 березня,  нардеп заявив, що не бачить доцільності поспіхом  вирішувати таке важливе питання, як призначення Прем’єра, тим паче, що для цього навряд чи назбирається відповідна кількість голосів.