Новий Трудовий кодекс зроблений для олігархів, а не для простих українців, – Добродомов

Проект Трудового кодексу знищує усі можливості захисту прав працівників, його в жодному разі не можна приймати.

Про це під час акції «Хода за трудові права та гідну працю» під Міністерством соціальної політики України заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов

«Олігархи вчергове вчиняють замах на права українців, цього разу вони пропихають новий проект Трудового кодексу, який зажене українців у рабське ярмо. Його ініціював уряд Гройсмана, який сьогодні працює на олігархів. «Народний контроль» виступив з ініціативою введення мінімальної галузевої зарплати для працівників експортоутворюючих підприємств, вимагає повернення законних пільг для українських працівників, які були скасовані цією владою», – заявив Добродомов.

Нардеп додав, що відсоток безробітних в Україні може зрости після скасування владою мораторію на вивезення лісу-кругляка.

«Коли у 2015 році ми ініціювали запровадження мораторію на вивезення лісу, тільки на Прикарпатті було втрачено 260 деревообробних підприємств за рік. Тому що вони не мали сировини для роботи, адже ліс контрабандою вивозився закордон. Мораторій дає змогу розвиватися деревообробним підприємствам та забезпечує людей роботою. Неприпустимо міняти вітчизняні робочі місця та кредитні гроші від МВФ», – зазначив він.

Добродомов наголосив, що вже перший рік дії мораторію дав позитивний результат.

«За рік обсяги продажів вітчизняних деревообробних та меблевих підприємств зросли на 12-15%, в той час як по іншим галузям йде спад на рівні 6%. Експорт обробленої деревини – плюс 12%, знову ж таки на фоні загального скорочення експорту на 11%», – зауважив нардеп.